Wakacje !!!

25.06.2017
Świadectwa odebrane, nagrody rozdane - czas zacząć wakacje!
Wszystkim życzymy dobrego czasu na odpoczynek, na zwiedzanie bliższych i dalszych okolic, na nowe znajomości i przyjaźnie. Wracajcie cali i zdrowi we wrześniu

WAKACYJNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

16.06.2017
Zapraszamy do udziału w 7. edycji konkursu CZŁOWIEK I SACRUM. Szczegóły w zakładce KONKURSY.

Varsavianistyczna Szkoła

14.06.2017
Z przyjemnością informujemy, że w dniu 12 czerwca 2017 uzyskaliśmy tytuł VARSAVIANISTYCZNEJ SZKOŁY - nadany przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy.

Zakończenie zajęć

14.06.2017

12.06.2017
Dla Naszej Szkoły za przygotowanie pięknych kartek walentynkowych dla DZIECI przebywających w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie.

Turniej szachowy

10.06.2017

SPRAWOZDANIE  Z UDZIAŁU   UCZNIÓW  SP  343  kl I-III

W  IV TURNIEJ FINAŁOWY 2017 PROJEKTU EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE

Varsavianistyczna szkoła

10.06.2017
Szanowni Państwo,
kapituła przyznała szkole certyfikat Varsawianistycznej  Szkoły. Odbieramy go 21 czerwca na gali szkół warszawskich.

Z przyjemnością informujmy również, że Komisja Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Warszawy pozytywnie zweryfikowała dokumentację złożoną przez naszych uczniów, którzy ubiegali się o zdobycie odznaki Małego Przyjaciela Warszawy.
Szkole Podstawowej Nr 343 przyznano łącznie 19 odznak.

Wyniki Szkolnego konkursu z Języka angielskiego dla klas IV-VI

05.06.2017
Wyniki Szkolnego konkursu z Języka angielskiego dla klas IV - VI.
Serdeczne gratulacje dla zwycięzców!