Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lato w mieście 2019

Szanowni Państwo,
Informujemy, że program „Lato w Mieście 2019” będzie realizowany w dniach: 24.06.2019 – 30.08.2019 r. w 14 wakacyjnych placówkach edukacyjnych, zlokalizowanych w niżej wymienionych szkołach podstawowych.Wakacyjne Placówki Edukacyjne

czynne od poniedziałku do piątku
w dniach od 24.06.2019 – 30.08.2019 r., godz. 07:00 – 17:00

W późniejszym terminie na stronie www.ursynow.pl w zakładce Lato w Mieście
na Ursynowie zostanie przedstawiony harmonogram zapisów na program oraz oferta punktów specjalistycznych (w tym program Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz ursynowskich instytucji), prowadzących w trakcie programu „Lato w Mieście” zajęcia: kulturalne, artystyczne i sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Propozycje te będą skierowane zarówno do grup zorganizowanych z wakacyjnych placówek edukacyjnych jak i indywidualnych uczestników.

Dodatkowe informacje na temat programu:

Joanna Szrejner – Wydział Oświaty i Wychowania -  koordynator dzielnicowy
tel. 22 443 73 97
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Nietz – Wydział Sportu i Rekreacji -  zastępca koordynatora dzielnicowego
tel. 22 443 72 78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.