ul. Kopcińskiego 7
02-777 Warszawa
Tel./fax: 22 643 84 54 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty w Warszawie
ul. Kopcińskiego 7, 02-777 Warszawa

szkoła

O nas, kadra pedagogiczna, osiagniecia...

czytaj

Szkoła

Uczniowie

Plan lekcji, konkursy, gazetka...

czytaj

Uczniowie

Rodzice

Informacje dla rodziców, Rada rodziców.

czytaj

Rodzice

Smaller Default Larger

Z inicjatywy Rady Rodziców SP 343 została adoptowana młoda sowa.

Bubo bubo – czy wiecie, że tak brzmi łacińska nazwa sowy z gatunku puchacz?                                      

2 maja 2018 r. w warszawskim ZOO urodziła się samiczka Bubo bubo. Ponieważ symbolem naszej szkoły jest sowa, postanowiliśmy wziąć tę samiczkę pod nasze skrzydła! Na mocy porozumienia z warszawskim Ogrodem Zoologicznym, będziemy finansować utrzymanie samiczki, a ZOO powiadomi o tym wszystkich odwiedzających odpowiednią informacją zamieszczoną przy miejscu, w którym nasza podopieczna mieszka.

Regulamin konkursu;

1.W konkursie biorą udział wszyscy uczniowie naszej szkoły.

  1. Każda klasa zgłasza propozycję dwóch imion dla samiczki. Wyboru imion dokonujecie na godzinie wychowawczej i przekazujecie Pani Danuty Kotowicz do dn.13.11.2019r. Imiona powinny być powiązane z naszą szkołą np. jej położeniem, profilem, nazwą ulicy  itd.
  2. Z zebranych propozycji komisja w składzie; dyrektor szkoły, dwóch rodziców, dwóch nauczycieli, dwóch uczniów wybierze dziesięć najciekawszych propozycji. W przypadku trudności w wyborze dopuszczalne jest też losowanie.
  3. W dniach 14-15.11.2019 r. najciekawsze propozycje zostaną wywieszone na forum szkoły i odbędzie się głosowanie na wybranie imienia dla puchacza. W głosowaniu bierze udział cała społeczność szkolna.

5.Każy głosujący wrzuca do przygotowanej urny głos z jednym wybranym numerkiem przypisanym do imienia. Wpisanie  dwóch lub więcej numerków powoduje, że glos jest nieważny. 

  1. W wypadku uzyskania tej samej liczby głosów przez dwie propozycje ostatecznego wyboru dokonuje komisja.

 

Zapraszamy wszystkie klasy do udziału w konkursie.

Wybrane imię zostanie umieszczone na wolierze, w której mieszka nasza podopieczna.

b_150_100_16777215_00_images_aktualnosci_2019_KonkursPuchacz.jpg

w naszej szkole

Lifestyle

nauczyciele

Kadra pedagogiczna

czytaj

galeria

foto galeria

Foto galeria SP343.

czytaj

przyjaciele szkoły

przyjaciele szkoły

O naszych partnerach

czytaj