ul. Kopcińskiego 7
02-777 Warszawa
Tel./fax: 22 643 84 54 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty w Warszawie
ul. Kopcińskiego 7, 02-777 Warszawa

szkoła

O nas, kadra pedagogiczna, osiagniecia...

czytaj

Szkoła

Uczniowie

Plan lekcji, konkursy, gazetka...

czytaj

Uczniowie

Rodzice

Informacje dla rodziców, Rada rodziców.

czytaj

Rodzice

Smaller Default Larger

Drodzy Uczniowie klas ósmych !


"Każdy jest dłużen swojej ojczyźnie, na ile go stać przy jego zdolnościach i siłach"

W dniu zakończenia roku szkolnego słowa Jana Długosza nabierają szczególnego znaczenia, ponieważ mam zaszczyt kierować je do Was. Kilka miesięcy temu nikt by nie uwierzył w scenariusz napisany prze życie, że nie dane nam będzie zakończyć rok szkolny śladem lat ubiegłych. Epidemia. która zawładnęła całym światem, zmieniła wszystko.
Jednak cieszmy się chociaż z namiastki tego, że możemy dzisiaj, w tym miejscu, uśmiechnąć się do siebie i pomachać na pożegnanie oraz wypowiedzieć kilka słów …


Moi Drodzy !


Przyszłość świata, jak mawiał Jan Paweł II, zależy od młodzieży. Wierzę, że jesteście świadomi zadań, które przed każdym człowiekiem stawia życie. Z tego zadania na tym etapie edukacji wywiązaliście się doskonale. To dzięki Wam i Waszym nauczycielom mamy cieszyliśmy się z wielu osiągnięć.
Ufam, że wiedza i doświadczenie, które wynosicie z naszej szkoły, pozwolą Wam odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Życzę Wam sukcesów, sukcesów, sukcesów na miarę Waszych możliwości i oczekiwań . Pamiętajcie o tym miejscu i wracajcie, kiedy tylko zapragniecie.
Chociaż przyszłość zależy od Was, to nie wolno zapominać, jak wiele zawdzięczacie dorosłym – rodzicom, wychowawcom i nauczycielom.

 

Szanowni Państwo Rodzice, Drodzy Nauczyciele !

 

Współczesny świat stawia przed Państwem coraz więcej wymagań. Potrzeba wielkiej życiowej mądrości, by pokazać naszym dzieciom właściwą drogę i nie zniechęcać ich krytyką. Potrzeba wreszcie wytrwałości, by dzieło wychowywania także przynosiło rezultaty. Dzisiaj nie bez wzruszenia możemy sobie pogratulować owoców współpracy. Pragnę Państwu bardzo serdecznie podziękować za zaangażowanie, życzliwość i współpracę. Mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej, borykania się z różnymi problemami życzę wypoczynku i spokoju podczas wakacyjnych urlopów oraz pomyślności w realizacji życiowych planów i marzeń.

 

Jolanta Kubalska

w naszej szkole

Lifestyle

nauczyciele

Kadra pedagogiczna

czytaj

galeria

foto galeria

Foto galeria SP343.

czytaj

przyjaciele szkoły

przyjaciele szkoły

O naszych partnerach

czytaj