ul. Kopcińskiego 7
02-777 Warszawa
Tel./fax: 22 643 84 54 

Nasz Puchacz Atena
Rekrutacja 2020/2021
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty w Warszawie
ul. Kopcińskiego 7, 02-777 Warszawa

szkoła

O nas, kadra pedagogiczna, osiagniecia...

czytaj

Szkoła

Uczniowie

Plan lekcji, konkursy, gazetka...

czytaj

Uczniowie

Rodzice

Informacje dla rodziców, Rada rodziców.

czytaj

Rodzice

Smaller Default Larger

Drodzy Uczniowie,


za Wami trud, obowiązki i praca związana z codzienną nauką. Od jutra zaczynają się wakacje – czas radości i zabawy, czas wytęskniony. Kilka miesięcy temu nikt by nie uwierzył w scenariusz napisany prze życie, że nie dane nam będzie zakończyć rok szkolny śladem lat ubiegłych. Epidemia. która zawładnęła całym światem, zmieniła wszystko.
Dlatego pozwalam sobie napisać do Was kilka słów, przesyłając pozdrowienia i uśmiech. Dzisiaj wielu z Was zaniesie do domu świadectwo z wyróżnieniem, inni złożą obietnicę poprawy. Niezależnie od tego, Wasza postawa i sukcesy napawają mnie dumą i radością, szczególnie w tak trudnym okresie pandemii i organizacji nauki w formie kształcenia na odległość.
Teraz należy się Wam odpoczynek przed kolejnym rokiem nauki.
Życzę udanych wakacji, spędzonych bezpiecznie i spokojnie. Życzę przygód niezwykłych i fajnego towarzystwa oraz energii dla nowych pomysłów, poczucia że nowy szkolny przywitacie z biciem serca.

Szanowni Państwo Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy administracji i obsługi,

serdecznie dziękuję za współpracę, partnerstwo i zaangażowanie oraz życzliwość. Ostatni okres był dla wszystkich bardzo trudny i nieprzewidywalny, odczuliśmy wszyscy wyjątkową sytuację. Dlatego życzę spokojnego i rodzinnego wypoczynku, nabrania sił do dalszego działania.
Z pozdrowieniami i nadzieją na normalność …


Jolanta Kubalska

w naszej szkole

Lifestyle

nauczyciele

Kadra pedagogiczna

czytaj

galeria

foto galeria

Foto galeria SP343.

czytaj

przyjaciele szkoły

przyjaciele szkoły

O naszych partnerach

czytaj