ul. Kopcińskiego 7
02-777 Warszawa
Tel./fax: 22 643 84 54 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty w Warszawie
ul. Kopcińskiego 7, 02-777 Warszawa

szkoła

O nas, kadra pedagogiczna, osiagniecia...

czytaj

Szkoła

Uczniowie

Plan lekcji, konkursy, gazetka...

czytaj

Uczniowie

Rodzice

Informacje dla rodziców, Rada rodziców.

czytaj

Rodzice

Smaller Default Larger

Drogie Uczennice i Drodzy Uczniowie!

 Kolejna edycja Europejskiego Dnia Języków  Obcych przed nami! W tym roku zapraszamy Was do udziału w Quizzie online w aplikacji kahoot. Quizz podzielony jest na grupy wiekowe: klasy I-III, IV - VI oraz VII - VIII. Każdy uczeń dostanie link do Quizzu poprzez pocztę szkolną Librus. Linki zostaną rozesłane w przyszłym tygodniu a Quizz będzie aktywny przez siedem dni. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni upominkami :) Aby wziąć udział w Quizie warto przypomnieć sobie wiadomości dotyczące Europejskiego Dnia Języków Obcych , skorzystajcie zatem z następującego linku: https://edl.ecml.at/Home/tabid/1455/language/pl-PL/Default.aspx

 

 

w naszej szkole

Lifestyle

nauczyciele

Kadra pedagogiczna

czytaj

galeria

foto galeria

Foto galeria SP343.

czytaj

przyjaciele szkoły

przyjaciele szkoły

O naszych partnerach

czytaj