ul. Kopcińskiego 7
02-777 Warszawa
Tel./fax: 22 643 84 54 

nasza galeria

Szkoła

Smaller Default Larger

Czytaj więcej...Co roku, na przełomie listopada i grudnia, w szkołach i przedszkolach odbywa się wielka zbiórka monet, pn. Góra Grosza.

Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

Regulamin konkursu – „Moje boisko – cegiełka serca”


I. Organizator konkursu:
Rada Rodziców oraz Nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 343 w Warszawie im. Matki Teresy z
Kalkuty zaprasza uczniów do udziału w konkursie plastycznym „Moje boisko – cegiełka serca”

II. Cele konkursu:
1. Wyłonienie zwycięskich projektów, które stanowić będą wzór cegiełek wspomagających modernizację boiska szkolnego.
2. Zainspirowanie dzieci do rozwijania umiejętności plastycznych.

Czytaj więcej...Dzielnicowe Centrum Integracji realizuje program, którego celem jest tworzenie spójnego systemu pomocy dzieciom posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Do głównych zadań Centrum należy diagnozowanie problemów dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych zamieszkałych na terenie dzielnicy, pomoc rodzicom w wyborze jak najlepszej formy kształcenia dziecka zgodnie z zaleceniami poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz koordynowanie przyjęć do oddziałów integracyjnych w przedszkolu/szkole.

Czytaj więcej...Po wielu latach przygotowań, na bazie najlepszych światowych rozwiązań e-learningowych, wykorzystując infrastrukturę Politechniki Warszawskiej powstał portal POLinfo.eu, który stawowi rozwinięcie zajęć PW Junior, a którego celem jest zainspirowanie młodzieży do szerszego poznania i lepszego zrozumienia przedmiotów ścisłych.

Czytaj więcej...W ramach corocznej akcji ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM zbieraliśmy artykuły higieniczne dla Hospicjum Onkologicznego Fundacji św. Krzysztofa w Warszawie.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli włączyć się w akcję organizowaną przez samorząd uczniowski.

Czytaj więcej...

Rekrutacja 2019/2020

 

Panel rekrutacji

 

Aktualne informacje: Serwis Biura Edukacji - Szkoła podstawowa

4.12.2018r. w godz. 17.00-19.00 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty przy ul. Kopcińskiego 7 w Warszawie odbyło się URSYNOWSKIE FORUM WOLONTARIATU dla szkół podstawowych pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów M. St. Warszawy, p. Roberta Kempy.
Honorowym gościem była p. Joanna Fabisiak - Poseł na Sejm RP, prezes Fundacji "Świat na tak". Pani Fabisiak podzieliła się z nami swoim doświadczeniem wolontariatu. Opowiedziała o Balu Integracyjnym, który odbywa się każdego roku w Arenie Ursynów i motywowała, by każdego dnia czynić dobro. "Nie możemy skupiać się na tym, co złe, co nas boli. Czyńmy modę na dobro" - mówiła Pani Poseł do młodych wolontariuszy.

Czytaj więcej...Doczekaliśmy się !!! SĄ NOWE KSIĄŻKI !!!

Otrzymaliśmy dotację z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i w ostatnich dniach dotrały do naszej biblioteki zakupione książki.
Musicie uzbroić się w cierpliwość. Minie kilka dni aż będziecie mogli wypożyczać nowości.Jest ich prawie 850 sztuk. Książki muszą być opisane, obłożone w folię. Zaglądajcie. Obiecujemy że każdego dnia będzie dostępne coś nowego. Pomoc jest, więc będzie trochę szybciej!!