ul. Kopcińskiego 7
02-777 Warszawa
Tel./fax: 22 643 84 54 

nasza galeria

Szkoła

Smaller Default Larger

Spotkaniem w Centrum Kultury Jydysz oficjalnie rozpoczęliśmy 23.01 projekt: "A guzik... (Nie) wyjęte z Akademii Pana Kleksa". W ramach współpracy z Teatrem Żydowskim, dzieci z klas 4-8 i słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku, wystawią w pierwszym tygodniu czerwca (z okazji Dnia Dziecka) adaptację "Akademii Pana Kleksa". Dwa lata temu uczniowie klas 8 i UTW zaprezentowali międzypokoleniowy projekt ""Z Zemsty... Między pokoleniami".

GALERIA

 

We czwartek 19 XII wieczorem spotkaliśmy się , by wspólnie przeżyć świąteczne przedstawienie CZEKAJĄC NA... . Przygotowali  je uczniowie z klas IIb, IIc i Vb. Następnego dnia mogli je zobaczyć wszyscy uczniowie.

Czytaj więcej...

Więcej zdjęć w GALERII

Kochani! Jak lubicie ebooki, a jeszcze bardziej lubicie poczytać za darmo, to przez 60 dni można gratis korzystać z 11 tysięcy pozycji (audio i ebooki, podcasty) aplikacji Empik Go. Wystarczy się zarejestrować. Aha: za darmo dostarczą Wam też paczki z książkami do paczkomatów. Pozdrawiam gorąco

Drodzy Uczniowie! 

Witamy Was w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Rozpoczynamy 2- edycję konkursu czytelniczego „Zaczytani”
Zapraszamy wszystkich lubiących czytać, ale także tych, którzy swoją przygodę z książką zamierzają rozpocząć dopiero teraz!

 ZASADY KONKURSU