ul. Kopcińskiego 7
02-777 Warszawa
Tel./fax: 22 643 84 54 

Szkoła

Smaller Default Larger

 

Kalendarium imprez, uroczystości, wydarzeń zaplanowanych w roku szkolnym 2019/2020 

w Szkole Podstawowej nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty

 

Wrzesień 2019

 

Data Działanie
02.09.2019 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
05.09.2019 Dzień Patrona
20.09.2019 Udział w akcji „Sprzątanie Świata” organizowanej przez Urząd Dzielnicy Ursynów klasy I-VIII
26.09.2019 Europejski Dzień Języków
26.09.2019 Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Juniora
30.09 - 4.10. 2019 Szkolny konkurs Mistrz Tabliczki Mnożenia w ramach obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia
09.2019 Konkurs Informatyczny  „Bóbr”
  Konkurs Informatyczny   „Logia”
  Badania przesiewowe logopedyczne i ryzyka dysleksji

 

Październik 2019
04.10.2019 Piknik jesienny/wyprzedaż garażowa
14.10.2019 Ślubowanie klas I   
10.2019 Konkurs poezji dziecięcej
październik  - etap szkolny, listopad - etap rejonowy, ? etap wojewódzki Matematyczny Konkurs Kuratoryjny
październik  - etap szkolny, listopad - etap rejonowy Konkurs Kuratoryjny z Języka angielskiego
październik  - etap szkolny, listopad - etap rejonowy Kuratoryjny Konkursie z Geografii
Listopad 2019
  Święto Odzyskania Niepodległości - „Rekord dla Niepodległej”
  „Dzień sensoryczny” w ramach Tygodnia Dysleksji
  Konkurs- Matematyczny Alfik
  Listopadowa zaduma – wieczór poezji 
Grudzień 2019
  Jasełka
  Konkurs- Matematyczne zabawy  
  Ursynowskie Forum Wolontariatu 
  Akcja informacyjna: objawy ryzyka dysleksji
  Szkolny Konkurs na prezentację świąteczną w Schatun
Styczeń 2020
  Bal Karnawałowy  kl I-III
  Dzień Babci i Dziadka   
8.01.2020 Ogólnopolski Konkurs  Olimpus matematyczny - sesja zimowa
09.01.2020 Ogólnopolski Konkurs z Języka angielskiego Olimpus

 

Luty 2020
- luty - etap szkolny, kwiecień - etap dzielnicowy .Konkurs Dzielnicowy Tropami Pitagorasa
I- sze półrocze -   imprezy i  uroczystości bez określonej daty Konsultacje logopedyczne dla rodziców uczniów nie objętych terapia logopedyczną
Logopedyczny konkurs plastyczny
Konkurs logopedyczny dla uczniów klasy 4-8
1.02.2020 Warsztaty dla rodziców „Czytać każdy może”
Marzec 2020
14. 03.2020 Obchody Dnia Liczby Pi
17.03.2020 Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Focus – Spring 2020”
20.03.2020 Ogólnopolski Konkurs z Języka angielskiego Olimpusek –sesja wiosenna
  Konkurs-Warszawska Syrenka I-III  
  Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
  Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji
Kwiecień 2020
  Konkurs- Kangurek, Żaczek  
18. kwietnia 2020 Chemia wokół nas -Konkurs wiedzy o wodzie
25 kwietnia 2020 Konkurs Dzielnicowy Tropami Pitagorasa - etap dzielnicowy w naszej szkole
  Tydzień pod hasłem „Różni a tacy sami czyli jesteśmy razem”
  Święto Konstytucji 3-go Maja kl I-III
  Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Świetlik
  Organizacja” Festynu Dni Ziemi” 

 

Maj 2020
5.05.2020 Ogólnopolski Konkurs Albus Matematyczny
  Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
  Dzień Matki i Ojca
  Konkurs- Najpiękniejszy zeszyt  dla klas II i III
  Konkurs kaligraficzny „Pięknie piszę”
  Szkolny konkurs ortograficzny dla uczniów uczęszczających na zajęcia terapii pedagogicznej
  Akcja „Rowerowy maj” kl I-III
cały rok - zakończenie w maju 2020 Szkolny konkurs Mistrz Matlandii dla uczniów klas 4-8
koniec maja/ początek czerwca Uroczyste rozdanie nagród laureatom Konkursu Dzielnicowego Tropami Pitagorasa w naszej szkole
  Szkolny konkurs ortograficzny dla uczniów uczęszczających na zajęcia
  Fiesta Espanola – impreza hiszpańska dla klas VII-mych i VIII-mych
  Konkurs Albus z Biologii
  Konkurs Albus z Chemii
  Konkurs Albus z Fizyki
  Szkolny konkurs programowania w języku   Python, kl VII-VIII

 

Czerwiec 2020
26.06.2020 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020
II półrocze -   imprezy i  uroczystości bez określonej daty Konkurs dla uczniów klas 4-8 na plakat przedstawiających wybraną regułę ortograficzną
Konkurs „Ortograficzne zwierzaki” dla uczniów klas 1-3
Tydzień Ucha i Słuchu
II bieg patrolowe dla uczniów klas 1-3
Konsultacje logopedyczne dla rodziców uczniów nie objętych terapia logopedyczną
Konkurs informatyczny „Mini logia”
Działania całoroczne Udział w Dzielnicowym Konkursie Ekoliga – Akcja zbierania surowców wtórnych (baterie, korki)