Koło Wolontariatu - Klub 8

Działania KLUBU 8 w roku szkolnym 2018/2019:

Naszą pracę w tym roku szkolnym rozpoczęliśmy szkoleniem, które dla nowych wolontariuszy przeprowadziła Fundacja "Świat na TAK"
1. Udział w akcji ADOPCJA SERCA (m.in. kawiarenka charytatywna podczas Festiwalu Gier Podwórkowych).
Opieką obejmujemy dwoje dzieci z Afryki (Marię i Benedykta). Dzięki comiesięcznym zbiórkom, na naszych przyjaciół z Konga, wspomagamy ich wychowanie i edukację.
2. Pola Nadziei - zasadzone na naszym patio. Wiosenny dochód ze sprzedaży kwiatów przeznaczymy na hospicjum.
3. Góra Grosza - na rzecz Towarzystwa Nasz Dom.
4. Kawiarenka charytatywna podczas wieczoru poezji "Listopadowa zaduma" na utrzymanie grobów bohaterów (Cmentarz Powązkowski).
5. Udział naszych przedstawicieli w ogólnopolskim spotkaniu wolontariuszy Fundacji "Świat na TAK".
6. Organizacja URSYNOWSKIEGO FORUM WOLONTARIATU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.
7. Akcja "Zostań świętym Mikołajem" na rzecz Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa w Warszawie.