Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najlepsi uczniowie z klas IV - VI

06.02.2017    |    napisane przez: 
Zakończyliśmy pierwsze półrocze roku szkolnego 2016/2017. Wszystkim naszym uczniom gratulujemy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i osiągnięć na półrocze. Mamy nadzieję, że na koniec roku szkolnego tych najlepszych będzie jeszcze więcej!!!

KLASA       NAZWISKO I IMIĘ                     ŚR. OCEN          ZACHOWANIE

4a

 

Gradowska Wiktoria

4,83

bardzo dobre

4a

 

Kalicińska Małgorzata

5,08

bardzo dobre

4a

 

Mirońska Zuzanna

5,17

wzorowe

4a

 

Rud Marta

5,17

wzorowe

4a

 

Sawicka Magdalena

5,33

wzorowe

4a

 

Sikorska Barbara

4,92

bardzo dobre

4a

 

Skomiał Szymon

4,92

bardzo dobre

4a

 

Stolarczyk Julian

4,92

bardzo dobre

4b

 

Jakubowska Łucja

5,00

wzorowe

4b

 

Mucha Szymon

5,00

bardzo dobre

4b

 

Plechawska Łucja

5,27

wzorowe

4b

 

Pykało Alicja

5,00

wzorowe

4b

 

Sikorski Filip

4,82

wzorowe

4b

 

Sitko Ada

5,27

wzorowe

4b

 

Szylińska Aleksandra

5,09

bardzo dobre

4b

 

Zastawny Karol

4,82

wzorowe

4b

 

Żdanuk Albert

5,09

bardzo dobre

4c

 

Biernat Barbara

5,09

wzorowe

4c

 

Bryś Anna

4,82

bardzo dobre

4c

 

Kałużniacka Hanna

4,82

bardzo dobre

4c

 

Konstanciuk Lena

5,00

wzorowe

4c

 

Mroczkowska Aleksandra

4,82

wzorowe

4c

 

Rumowski Stanisław

4,75

bardzo dobre

4c

 

Sobota Łucja

4,82

bardzo dobre

4c

 

Strach Jakub

5,09

bardzo dobre

4c

 

Wróbel Zofia

5,09

wzorowe

4c

 

Zmarzłowska Maja

4,82

bardzo dobre

5a

 

Długosz Franciszek

5,09

bardzo dobre

5a

 

Drzynicki Alan

4,91

bardzo dobre

5a

 

Kuśmierz Jan

4,91

bardzo dobre

5a

 

Thiel Antonina

4,82

bardzo dobre

5a

 

Wróblewski Błażej

5,00

bardzo dobre

5b

 

Cieślik Julia

4,82

bardzo dobre

5b

 

Iwanowska Zuzanna

5,36

bardzo dobre

5b

 

Łada Anna

5,09

bardzo dobre

5b

 

Marcińska Anna

4,91

bardzo dobre

5b

Pasternak Oliwia

4,82

bardzo dobre

5b

Relich Weronika

5,09

bardzo dobre

5b

Skrobarczyk Abigail

4,90

bardzo dobre

5b

Sokalska Zuzanna

5,20

bardzo dobre

5b

Zonko Marcin

4,91

bardzo dobre

5b

Zonko Rafał

5,18

bardzo dobre

6a

Cićkiewicz Wiktoria

4,91

wzorowe

6a

Janeczko Piotr

4,82

bardzo dobre

6a

Kosiorek Aleksandra

5,09

bardzo dobre

6a

Kosson Tomasz

5,00

wzorowe

6a

Mazurek Kinga

5,45

wzorowe

6a

Płatek Dominika

5,27

wzorowe

6a

Rud Krzysztof

5,18

bardzo dobre

6a

Wolska Maja

5,00

wzorowe

6a

Żelazny Marcel

5,18

bardzo dobre

6b

Goleń Adam

4,91

bardzo dobre

6b

Korniluk Weronika

5,00

wzorowe

6b

Kurowska Julia

4,91

wzorowe

6b

Ledwoch Julia

4,91

wzorowe

6b

Modlińska Nina

5,18

wzorowe

6b

Stachowicz Weronika

4,91

bardzo dobre

6b

Taborowicz Agata

5,09

wzorowe

6b

Witalis Wiktoria

4,82

wzorowe

6b

Woźniczka Zuzanna

5,00

wzorowe

6b

Zaremba Michał

5,55

wzorowe

6c

Cegiełka Jacek

5,00

wzorowe

6c

Dzierżko Urszula

5,00

bardzo dobre

6c

Fibiger Lena

5,20

wzorowe

6c

Kiełbasa Alicja

5,27

bardzo dobre

6c

Makaruk Wiktor

5,00

wzorowe

6c

Relich Amelia

4,82

wzorowe

6c

Stefanowska Marta

5,00

bardzo dobre

6c

Strach Adrianna

5,27

wzorowe

6c

Szewczyk Katarzyna

5,00

wzorowe

6c

Wojtysiak- Kotlarska Maja

5,27

wzorowe

6c

Wójcicka Oliwia

5,09

wzorowe

 6c           Zieliński Igor                                  5,36                  bardzo dobre

 

           

 

 

Uczniowie ze 100% frekwencją w I półroczu:

 

4c 

 

Antoni Świętoniowski

 

5a 

 

Wojciech Rutkowski

 

6a 

 

Leon Abramczyk

 

6b 

 

Adam Goleń

 

6b 

 

Weronika Stachowicz

 

6c 

 

Jan Biernat

 

6c

 

Wiktor Makaruk

 

6c 

 

Adrianna Strach

 

 

GRATULUJEMY
ŻYCZYMY SUKCESÓW
W II PÓŁROCZU





Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE