Asteriada

03.03.2017    |    napisane przez:
W piątek 3.03.2017 grupa taneczna klas 3 zespołu tanecznego 7 ³ (czyli =343, numer naszej szkoły) wzięła udział w XVI Mazowieckim Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży "Asteriada".
W konkursie tanecznym wzięła udział rekordowa liczba 200 zespołów w trzech kategoriach wiekowych. Po raz pierwszy organizatorzy zrezygnowali z podziału uczestników na zespoły szkolne i poza szkolne. Dziewczynki zatańczyły taniec z parasolkami. Spisały się świetnie! Wyniki konkursu jury ogłosi w najbliższym czasie ale bez względu na decyzje sędziów jesteśmy dumni z naszych tancerek i serdecznie gratulujemy wspaniałego występu.