Varsavianistyczna szkoła

10.06.2017    |    napisane przez:
Szanowni Państwo,
kapituła przyznała szkole certyfikat Varsawianistycznej  Szkoły. Odbieramy go 21 czerwca na gali szkół warszawskich.

Z przyjemnością informujmy również, że Komisja Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Warszawy pozytywnie zweryfikowała dokumentację złożoną przez naszych uczniów, którzy ubiegali się o zdobycie odznaki Małego Przyjaciela Warszawy.
Szkole Podstawowej Nr 343 przyznano łącznie 19 odznak.

Wszystkie odznaki zdobyli uczniowie klasy 2b.

Wykonania wszystkich zadań regulaminowych i samodzielnego ich udokumentowania dokonali:

Banasik Wojciech

Budka Michał

Grygla Alicja

Grzesiak Zofia

Jakubik Franciszek

Jarka Weronika

Jasińska Antonina

Kalisz Kacper

Kryj Mikołaj

Marcińska Aleksandra

Rola Ignacy

Romelczyk Mateusz

Sawicka Zofia

Szychta Dominik

Wilczyńska Blanka

Wróblewska Zofia

Zajc Bartosz

Zasępa Mateusz

Zajc Jakub

Gratulujemy Naszym Varsavianistom!
Równocześnie informuję, że zdobycie odznak jest jednym z obowiązkowych wymagań dla szkół ubiegających się o certyfikat Varsavianistycznej Szkoły.