Mały dietetyk

31.01.2018

Nasza Szkoła uczestniczy w projekcie Mały Dietetyk.

Jest to cykl sześciu warsztatów edukacyjno-kulinarnych mających na celu przekazanie w pozytywny sposób informacji o prawidłowym żywieniu oraz ukształtowanie dobrych nawyków żywieniowych. Udział dzieci w projekcie zwiększa ich poczucie odpowiedzialności za swoją dietę i związane z nią zdrowie.

Dobre nawyki żywieniowe to sposób na zachowanie zdrowia i dobrej formy przez całe życie!

W naszej Szkole warsztaty będą odbywać się w każdą środę w okresie od 31 stycznia do 7 marca.

Tematy warsztatów skupiają się wokół wybranych grup produktów i omawiają najważniejsze aspekty prawidłowej diety dzieci oraz zachęcają do poznawania nowych smaków. Dzieci na każdym warsztacie mają szansę wspólnie przygotować pyszne i zdrowe danie. Nasze warsztaty to duża dawka pozytywnej energii, wiedzy i dobrego jedzenia!

Prowadzący warsztaty to doświadczeni edukatorzy i specjaliści żywienia człowieka.

Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie DIETANOVA.

Projekt współfinansuje Urząd M. St. Warszawy.