Bezpieczni w sieci

15 lutego 2018 roku odbyła się I edycja Warszawskiego Konkursu Informatycznego

„Bezpieczni w sieci” z okazji obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie. Patronat honorowy objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Burmistrz Dzielnicy Targówek.

19 kwietnia 2018 roku nastąpiła inauguracja wręczenia nagród i dyplomów. Nasza szkoła osiągnęła spektakularny sukces w kategorii drużynowej i indywidualnej, deklasując inne warszawskie szkoły.

Opiekunem zwycięskiej drużyny był p. Rafał Praszczyk – nauczyciel matematyki i informatyki.

I miejsce - Leon Abramczyk i Jakub Wasiak (klasa 7a)
II miejsce - Jakub Małuszyński (klasa 6b)
III miejsce - Krzysztof Rud (klasa 7a)

Uczniowie wykazali się ponadprogramową wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w sieci.

Zadania testowe zostały przygotowane w formie quizu (online), które musieli rozwiązać w jak najkrótszym czasie.