Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Z ZEMSTY...MIĘDZY POKOLENIAMI"

08.05.2018    |    napisane przez: 

Uczniowie klas siódmych wraz ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Teatrze Żydowskim w Warszawie wspólnie przygotowali przedstawienie "Z Zemsty - miedzi pokoleniami"

We środę, 16 maja 2018 r., na Scenie Kameralnej Teatru Żydowskiego przy ul. Senatorskiej w Warszawie odbyło się podsumowanie projektu "Z Zemsty... Między pokoleniami". Projekt polegał na międzygeneracyjnej współpracy - uczniów SP 343 oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Teatrze Żydowskim w Warszawie. Przez pół roku uczestnicy projektu rozwijali swoje pasje i zainteresowania, by wspólnie wystawić spektakl na podstawie "ZEMSTY".

Kolejny spektakl (kolejna premiera, w której zagrała druga grupa aktorów) odbył się we czwartek, 17.05 o 18.00 w nasze szkole. Projekt uzyskał Patronat Burmistrza Dzielnicy Ursynów.

FOTORELACJA z prób i przedstawień