Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyprzedaż Garażowa 2018

30.05.2018
Zapraszamy na Wyprzedaż Garażową, która odbędzie się w naszej szkole
w sobotę, 16 czerwca 2018 r. w trakcie FESTYNU RODZINNEGO.


 
  • Koszt wynajmu stanowiska do sprzedaży wynosi 10 zł;
  • Wstęp dla kupujących jest bezpłatny;
  • Każdy może kupić/sprzedać: zabawki, odzież, wyroby rękodzielnicze, sprzęt sportowy i inne towary;
  • Uczniowie sprzedający muszą dostarczyć zgodę rodzica na sprzedaż towarów;
  • Rezerwacja stanowisk pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub u pań Ewy Wojny oraz Doroty Boguckiej
 
Środki uzyskane z wynajmu stanowisk zostaną przekazane na zakup JUBILEUSZOWEGO DRZEWA SP 343.
 
Zasady wyprzedaży w załączniku.
 
Zapraszamy do wspólnej zabawy.
Realizatorzy