Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowe książki w bibliotece

09.06.2018    |    napisane przez: 

SZANOWNI PAŃSTWO,

 w miesiącu maju 2018 roku nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w wysokości 15 tysięcy złotych na zakup nowości wydawniczych dla dzieci i młodzieży w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.


Główne cele tego programu to: wzmocnienie potencjału i roli biblioteki szkolnej poprzez zakup nowości wydawniczych oraz rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów. Dzięki pozyskanym środkom finansowym nasza biblioteka wzbogaci się o nowe książki już w przyszłym roku szkolnym 2018/2019.