Nowe książki w bibliotece

09.06.2018    |    napisane przez:

SZANOWNI PAŃSTWO,

w miesiącu maju 2018 roku nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w wysokości 15 tysięcy złotych na zakup nowości wydawniczych dla dzieci i młodzieży w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Główne cele tego programu to: wzmocnienie potencjału i roli biblioteki szkolnej poprzez zakup nowości wydawniczych oraz rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów. Dzięki pozyskanym środkom finansowym nasza biblioteka wzbogaci się o nowe książki już w przyszłym roku szkolnym 2018/2019.