Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Śłubowanie klas pierwszych

15.10.2018    |    napisane przez: 
To niezwykłe wydarzenie będzie miało miejsce w naszej szkole dnia 23 października 2018r. o godz. 15.30. Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu.

Tradycyjnie, jak co roku w październiku dzieci zaprezentują swoje umiejętności w przygotowanym programie artystycznym. Następne złożą przysięgę na sztandar szkoły i będą uczestniczyły w ceremonii pasowania ołówkiem, po której już oficjalnie zostaną przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. Zanim pierwszaki zostaną przyjęte do grona uczniów muszą wykazać się umiejętnościami śpiewu i recytacji i tańca.