Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SZKOŁA Z POMYSŁEM - GRATULACJE!!!

26.10.2018    |    napisane przez: 
Wielka radość! Dzięki realizacji projektu "Z Zemsty... Między pokoleniami" otrzymaliśmy Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m. st. Warszawy SZKOŁA Z POMYSŁEM NA KULTURĘ.
Projekt, we współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku przy Teatrze Żydowskim realizowali od lutego do maja 2018 r. wybrani uczniowie z obecnych klas 8 pod kierunkiem: p. K. Batarowskiej, p. K. Przastek i p. Pawła Kocemby.

      Projekt „Szkoła z pomysłem” ma na celu pobudzanie innowacyjności i kreatywności środowisk szkolnych, wyzwolenie ciekawych inicjatyw oraz integrację uczniów, nauczycieli, rodziców wokół realizowanych projektów. Szkoły mogły ubiegać się o przyznanie tytułu w pięciu kategoriach:

  • Szkoła z pomysłem na uczenie,
  • Szkoła z pomysłem na kulturę,
  • Szkoła z pomysłem na wspieranie uczniów o szczególnych potrzebach edukacyjnych,
  • Szkoła z pomysłem na aktywność społeczną,
  • Szkoła z pomysłem na...