Projekt Lekcje z klasą

06.11.2018

Projekt "Lekcje z klasą 1-3" ma na celu kształtowanie kompetencji społecznych uczniów w klasach 1-3, aby od najmłodszych lat rozwijać umiejętności, które ułatwią nawiązywanie relacji, funkcjonowanie w grupie, twórcze rozwiązywanie problemów, rozpoznawanie emocji i radzenie sobie z nimi. Kluczowe założenia Projektu są realizowane w oparciu o cykl scenariuszy lekcji wspierający kompetencje społeczne dzieci przy wykorzystaniu zestawu edukacyjnego "Profesor Szkiełko i tropiciele".

Więcej: www.scenariuszelekcji.edu.pl