Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzielnicowe Centrum Integracji

20.12.2018
Dzielnicowe Centrum Integracji realizuje program, którego celem jest tworzenie spójnego systemu pomocy dzieciom posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Do głównych zadań Centrum należy diagnozowanie problemów dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych zamieszkałych na terenie dzielnicy, pomoc rodzicom w wyborze jak najlepszej formy kształcenia dziecka zgodnie z zaleceniami poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz koordynowanie przyjęć do oddziałów integracyjnych w przedszkolu/szkole. Rodzice/opiekunowie dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego oraz nauczyciele przedszkoli i szkół w Dzielnicowym Centrum Integracji mogą uzyskać wsparcie i niezbędne informacje.

szczegółowe informacje: ursynow.pl

Media