Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Klub Ortograffiti

18.02.2019    |    napisane przez: 

W naszej szkole prężnie działają dwie grupy Klubów Ortograffiti.

Na spotkaniach klubowych uczniowie rozwijają swoją wrażliwość ortograficzną, kształtują nawyki samokontroli i autokorekty, a także poznają i utrwalają zasady poprawnej pisowni. Wszystkie zajęcia odbywają się w oparciu o Metodę Ortograffiti.

W ramach działalności Klubów realizowane są różnorodne projekty („Pojemnik Przemyśleń”, „Ja, pisarz”), które wraz z fotorelacją zostały zamieszczone na stronie internetowej Metody Ortograffiti. Opiekunem szkolnych Klubów Ortograffiti, jest Pani Anna Rykaczewska.

Więcej: ortograffiti.pl