Paweł Kocemba

WOLONTARIAT

08.05.2018
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w "GÓRĘ GROSZA", z której połowę dochodu przeznaczyliśmy na pomoc dzieciom z Syrii.

"Z ZEMSTY...MIĘDZY POKOLENIAMI"

08.05.2018

Uczniowie klas siódmych wraz ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Teatrze Żydowskim w Warszawie wspólnie przygotowali przedstawienie "Z Zemsty - miedzi pokoleniami"

SZKOLNY KONKURS "MAM TALENT"

04.04.2018
Zespół do spraw edukacji kulturalnej serdecznie zaprasza Uczniów do udziału w drugiej edycji SZKOLNEGO KONKURSU MAM TALENT. Szczegóły w załączniku.

KONKURS SZOPEK

02.12.2017
Ks. Tomasz Bieńkowski w imieniu zespołu katechetycznego zaprasza do udziału w konkursie. Szczegóły w załączniku.

KONKURS GAZETEK KLASOWYCH 4 - 7

02.12.2017
Konkurs na najpiękniejszą i najciekawszą gazetkę klasową. Regulamin w załączeniu.

DZIELNICOWY KONKURS LITERACKI "LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA"

11.11.2017

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Dzielnicowego Konkursu Literackiego "List do św. Mikołaja".

Etap szkolny trwa do 1 grudnia 2017r.

Wyłonimy w nim trzech laureatów, którzy otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, a ich prace wezmą udział w konkursie międzyszkolnym.

Wynik Szkolnej Komisji Konkursowej jest ostateczny, a złożone prace przechodzą na własność organizatora. Rodzice wyrażają zgodę na publikację prac konkursowych na stronie internetowej SP343.

Listy należy dostarczyć do p. Pawła Kocemby (sala nr 1).

NOMINACJA

09.10.2017
Przedstawiciele naszej szkoły, 9.10 uczestniczyli w uroczystej gali rozdania nagród imienia Janusza Korczaka. Zostaliśmy nominowani do otrzymania nagrody spośród ponad 200 placówek. Niestety nie udało się nam w tym roku jej zdobyć. Mamy nadzieję, że działania podejmowane przez nas w bieżącym roku szkolnym pozwolą nam tę nagrodę wkrótce zdobyć.

WOLONTARIAT

09.10.2017
W poniedziałek, 9.10 odbyło się szkolenie wolontariuszy, którzy będą tworzyli Szkolne Koło Wolontariatu - Klub 8. Cieszymy się, że zgłosiło się 30 chętnych uczniów! Szkolenie dla dzieci przeprowadziła p. Iwona Kałęcka, koordynator Klubów 8.

DZIEŃ JĘZYKÓW

20.09.2017
We wtorek, 26.09 obchodzimy Europejski Dzień Języków.

WAKACYJNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

16.06.2017
Zapraszamy do udziału w 7. edycji WAKACYJNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "CZŁOWIEK I SACRUM".
Szczegóły w załączniku.