Oświadczenie Rady Rodziców w sprawie NSA

16.09.2015    |    napisane przez:  RR

Szanowni Rodzice,

W związku z doniesieniami medialnymi informujemy, iż w dniu 10.09.2015 r. odbyło się posiedzenie Naczelnego Sądu Administracyjnego, w trakcie którego rozpatrywano odwołanie
p. Elżbiety Kozłowskiej - poprzedniej Dyrektor naszej Szkoły - od wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, który w całości oddalił jej skargę na procedurę konkursową, w wyniku której Dyrektorem Szkoły został p. Tomasz Zając. Do dnia dzisiejszego odpisu wyroku/orzeczenia NSA nie posiada żaden znany nam podmiot ani instytucja, co powoduje, że nie ma możliwości ustalenia co zawiera oraz jakie niesie skutki.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Dyrektorem p. Tomaszem Zającem i czekamy na informacje od organów m.st. Warszawy, zajmujących się edukacją.

Będziemy Państwa informować na bieżąco o rozwoju wydarzeń.

W chwili obecnej p. Tomasz Zając nadal jest Dyrektorem naszej Szkoły i wypełnia Swoje obowiązki oraz realizuje rozpoczęte i nowe inicjatywy dotyczące usprawniania nauki i pracy
w Szkole.

Uprzejmie prosimy o nie uleganie niesprawdzonym pogłoskom oraz nie podejmowanie żadnych działań, które mogą narazić Szkołę na niepotrzebny rozgłos i naruszać jej dobre imię.

Wszystkim nam zależy, aby dalsze funkcjonowanie naszej Szkoły odbywało się bez zakłóceń
i w spokojnej atmosferze dla dobra naszych dzieci.

Z poważaniem, Rada Rodziców SP 343.

Warszawa, 15 września 2015 r.

• Sprawa: Opis sprawy
  • Status: w trakcie realizacji