Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Petycja do Burmistrza w sprawie konkursu na Dyrektora

10.12.2015    |    napisane przez:  Pawel Chorzempa
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za cenne poprawki do tekstu petycji, którą mamy nadzieję wręczyć na dzisiejszej (zapewne burzliwej) sesji Rady Dzielnicy. W załączeniu jest finalna wersja tego tekstu.
Jednocześnie prosimy o możliwie liczne przybycie na wspomnianą sesję o godz. 18, niech nasza obecność podkreśli nasze zaangażowanie, ale nie przyłączajmy się do ataków na władze dzielnicy w wykonaniu innych. Nasza Szkoła doskonale funkcjonowała bez rozgłosu i była przez władze traktowana bardzo przychylnie.
W najbliższym czasie planowane jest spotkanie Burmistrza z Radą Szkoły, mamy nadzieję, że spotkanie to pozwoli uspokoić emocje wszystkich związanych z naszą Szkołą i przede wszystkim określi przyszłość jej kierownictwa.

Dodatkowe informacje

  • Sprawa: Opis sprawy
  • Status: w trakcie realizacji
Czytany 992 razy