Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!Zaproszenie na Jubileusz  25 - lecia szkoły
 
Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Uczniowie oraz Rada Rodziców Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty w Warszawie serdecznie zapraszają wszystkich Absolwentów na obchody 25 - lecia Szkoły w dniach:
 
28.09.2018r. - Część oficjalna obchodów
29.09.2018r. - Piknik jubileuszowy.
 
Prosimy o zgłaszanie swojego przybycia na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule maila należy podać hasło: Jubileusz 25 - lecia) lub telefonicznie, nr tel. 22 643 84 54.
Osoby chętne do współpracy (np. do nagrania filmu „Moje wspomnienia z czasów szkolnych”) prosimy o wcześniejszy kontakt.
 
Obowiązek informacyjny  w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się na stronie internetowej Szkoły w zakładce „Ochrona danych osobowych – Informacja w sprawie ochrony danych”.
 
 
Serdecznie zapraszamy