Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 552

Z miejsca drugiego na piate - a radość większa.

08.10.2013    |    napisane przez: 
Wcześniej miejsce II teraz V a radość jeszcze większa - zastanawiacie się dlaczego?

Kamil Pyra uczeń klasy VI a - 2 października na terenie Ośrodka Szkoleniowego Sportów Konnych i rekreacji w Starej Miłośnie, wybiegał jak na razie swój największy sukces. Po drugim miejscu na Ursynowie, przyszedł czas na biegi przełajowe wśród najlepszych z najlepszych w Warszawie. 

Każda dzielnica miała swoje miejsce startowe, w którym mieściło się po 10 najlepszych zawodników. Wśród nich Kamil. Na pierwszym wirażu był 23 - a należy dodać że startowało 180 uczniów z klasVI. Ostatnie 150 metrów, to była walka z przeciwnikami i sobą. Na 50 metrów przed meta wyprzedził obecnego mistrza Ursynowa - z którym jeszcze tydzień temu przegrał i bardziej siła woli niż mięśni wbiegł na metę jako - V - najlepszy biegacz przełajowy w Warszawie. 

Należy dodać, że Kamil od zeszłego roku sam, systematycznie przygotowywał się do tych zawodów. Wieczorami biegał wokół swojego miejsca zamieszkania. Więc bardzo dobrze wiedział, że będzie walczył o realne miejsca w klasyfikacjach i z najlepszymi w swojej kategorii. 

Ogromnie Gratulujemy i jesteśmy bardzo Dumni - może nie tyle z miejsca - a z chęci rozwijania się i walki ze swoimi słabościami. 

Teraz przed nim tylko start w zawodach Mazowieckich - czekamy na datę i jedziemy to wygrać.