Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kalendarium imprez i wydarzeń szkolnych w roku 2016/17

   |    napisane przez: 

 

WRZESIEŃ

 

 

Wydarzenie

Realizatorzy

Termin

1

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Wychowawcy klas II / V

1 IX 2016

2

Organizacja Mszy świętej na początek roku szkolnego

ks. Tomasz

IX 2016

3

Dzień Patrona

 

p. Paweł Kocemba,

IX 2016

4

Sprzątanie Świata „Teren szkolny od śmieci wolny”–rozpoczęcie akcji ekologicznych

 

p. Danuta Kotowicz,
p. Dorota Brzostowska

IX 2016

5

Człowiek i Sacrum, 6. edycja Szkolno-Parafialnego, Fotograficznego Konkursu pod hasłem Powołani do świętości - odp.

p. Paweł  Kocemba
s. Celestyna

IX 2016

6

Egzamin na kartę rowerową (wszyscy, którzy ukończyli 10 lat)

p. Dorota Brzostowska
p. Tomasz Krzych

 I termin IX 2016
II termin V 2017
III termin VI 2017

 

PAŹDZIERNIK

 

1

Wyprzedaż garażowa

Dyrektor, Wicedyrektor, Wychowawcy/Wolontariat/RR

 X 2016

2

Akcja Góra Grosza

Samorząd uczniowska

X 2016

3

Planszówki na Narodowym

p. Emilia Tuchowska
Zainteresowani wychowawcy klas

X 2016

4

Konkurs matematyczny „Magiczne kwadraty”

Matematycy

 

5

Jesienny konkurs plastyczny

„Kolory babiego lata”

p. Justyna Sobota,
p. Ewa Wierzbicka

X 2016

6

Polonistyczny Konkurs kuratoryjny

 

Nauczyciele poloniści

X 2016

7

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla klas V-VI

p. Iwona Starczuk

X 2016
etap szkolny

XII 2016
etap rejonowy

II 2017
etap wojewódzki

8

Konkurs różańcowy

s. Celestyna

X 2016

9

Przedmiotowy Konkurs informatyczny mini logia

 

p. Michał Kęska

od 26 X 2016
do 17 XI 2016

10

Dzień Edukacji Narodowej/Ślubowanie klas I

Nauczyciele klas I
p. Grażyna Kłopotowska

14 X 2016

11

Tydzień świadomości dysleksji,  akcja „Dzieci czytają dzieciom”

I terapeutyczny konkurs plastyczny „Baśniowy Andersen”

p. Anna Rykaczewska

3-9 X 2016

12

Konkurs o św. M. Teresie z Kalkuty.

ks. Tomasz

X-XI 2016

13

Konkurs poezji dziecięcej

p. Justyna  Sobota, p. Alina Kliś

 

X 2016

 

LISTOPAD

 

1

Dyskoteka andrzejkowa kl. IV – VI

Kl 0-III

Wychowawcy/RR
Nauczyciele świetlicy

XI 2016

2

Rodzinny konkurs plastyczny o bł. Edmundzie Bojanowskim

s. Celestyna

XII 2016

3

Apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Tomasz Krzych oraz
nauczyciele klas I-III
p. Ewa Wierzbicka

 XI 2016

4

Dzień Tolerancji

Nauczyciele klas II

XI

5

Konkurs matematyczny „Alfik”

p. Beata Głogosz, p. Małgorzata Dmochowska

XI 2016

6

Światowy Dzień Pluszowego Misia kl.0-III

Nauczyciele oddziałów przedszkolnych

XI 2016

7

Szkolne prezentacje plastyczne uczniów „Ja, moje pasje i zainteresowania”

p. Agnieszka Kik- Głowacz

XI

8

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

p. Michał Kęska

XI 2016

 

GRUDZIEŃ

 

1

Mikołajki

Wychowawcy klas

6 XII 2016

2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Nauczyciele wspomagający

XII 2016

3

Bożonarodzeniowy kiermasz świąteczny

Nauczyciele świetlicy

XII 2016

4

„Mikołajkowy turniej gier i zabaw dla uczniów klas I-III

Nauczyciele świetlicy
Nauczyciele WF

XII 2016

5

Konkurs „Xmas Card”

p. Tomasz Izdebski
p. Joanna Cheda

XII 2016

6

„Nauczyciele dzieciom”- mikołajowe przedstawienie dla dzieci „Kopciuszek”

s. Celestyna

XII 2016

7

Rodzinny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

p. Paweł Kocemba

XII 2016

8

Spotkanie wigilijne dla nauczycieli

p. Magdalena Prymas
p. Renata Latoszek
p. Iwona Orzeł- Stańczak

XII 2016

9

Jasełka (wieczór kolęd)

 s. Celestyna
p. Beata Głogosz

XII 2016

 

STYCZEŃ

 

1

Dzień Babci i Dziadka

Wychowawcy 0-III

I 2017

2

Bal karnawałowy

 

Klasy 0-III nauczyciele świetlicy
Klasy IV- VI p.  Dorota Zając

I 2017

3

Dzielnicowy konkurs matematyczny „Tropami Pitagorasa”

p. Janina Nejczyk

I-II 2017

etap szkolny

IV-V 2017

etap dzielnicowy

4

Szkolny konkurs recytatorski z języka angielskiego dla klas IV- VI

p. Tomasz Izdebski
p. Joanna Cheda

I 2017

 

LUTY

 

1

Walentynki- poczta

Samorząd uczniowski

II 2017

2

Dzień Bezpiecznego Internetu

Nauczyciele informatyki

II 2017

3

Konkurs kaligraficzny- Pięknie piszę

p. Beata Głogosz, p. Małgorzata Dmochowska

II 2017

4

Międzynarodowy Konkurs Programowania Baltie

p. Michał Kęska

od 02.2017

5

Dzielnicowy konkurs prezentacji PP  „ Z nurtem  Wisły”

p. Danta Kotowicz
p. Dorota Brzostowska

IV 2017 finał

 II 2017 (ogłoszenie)

 

 MARZEC

 

1

Konkurs Warszawska Syrenka

Nauczyciele poloniści kl VI- VI

p. Justyna  Sobota, p. Alina Kliś kl I- III

 koordynator szkolny P. Dorota Bogucka

II- III 2017

2

Międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Warszawa nad Wisłą"

Nauczyciele świetlicy

III 2017

3

Tydzień Integracji (Dni otwartych drzwi szkoły)

Wicedyrektor, Specjaliści, WychowawcyII 2017

 

4

Ursynowska giełda szkół

p. Alina Kliś
p. Justyna Sobota
p. Magdalena Malińska

III 2017

5

Konkurs matematyczny „Kangurek” i „Kangur”

p. Małgorzata Dmochowska,
p.Iwona Starczuk, Beata Głogosz

III 2017

6

Szkolne prezentacje plastyczne uczniów „Mój przyszły zawód

 

p. Agnieszka Kik- Głowacz

III 2017

7

Projekt na maskotkę szkoły

 Samorząd uczniowski
p. Dorota Brzostowska

III 2017

 

KWIECIEŃ

 

1

Rekolekcje wielkopostne

ks. Tomasz

III-IV 2017

2

Konkurs palm wielkanocnych

s. Celestyna

IV 2017

3

Wielkanocny kiermasz świąteczny

Nauczyciele świetlicy

IV 2017

4

Konkurs „Szkolny mistrz poprawnej polszczyzny”

Grzegorz Kucharczyk

IV 2017

5

Wielkanocne spotkanie dla nauczycieli

p. Magdalena Prymas
p. Renata Latoszek
p. Iwona Orzeł- Stańczak

IV 2017

6

Światowe Dni Wiedzy na Temat Autyzmu

Nauczyciele wspomagający

IV 2017

7

Dzień Ziemi

 

p. Danuta Kotowicz
p. Dorota Brzostowska

IV 2017

8

Matlandia na medal

Nauczyciele matematyki

IV – VI 2017

9

Turniej wiedzy o konstytucji 3 Maja   

p. Tomasz Krzych

3 V 2017

10

Miniolimpiada z języka angielskiego

p. Tomasz Izdebski

IV 2017

11

Ogólnopolski konkurs j angielskiego „Olimpus”

p. Tomasz IzdebskiIV 2017

 

12

Debata „Wartości w społeczności szkolnej”

Samorząd uczniowski
p. Justyna Sobota

IV 2017


 MAJ

 

1

Szkolny apel poświęcony rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

p. Tomasz Krzych

V 2017

2

Dni książki „Cała Polska czyta dzieciom”
Finał projektu edukacyjnego dla klas I-III „Zaczytani” – przedstawienia teatralne

Joanna Szczucka, Magdalena Simonow
Wychowawcy klas I – III, Biblioteka,

V 2017

3

Konkurs plastyczny  „Moja Wisła” kl. IV

p. Dorota  Brzostowska

VI 2017

4

Dzień Matki

Wychowawcy klas 0-III /Świetlica

26 V 2017

5

Konkurs „ALBUS” 

 

p. Dorota Zając

V 2017

6

Szkolny konkurs talentów.

p. Natalia Niemiec

10 V 2017

7

Konkurs wiedzy na temat kultury krajów anglojęzycznych.

p.  Joanna Trzcionka
p. Joanna Cheda

V 2017

8

Maraton Matematyczny

kl. IV – p. Janina Nejczyk,
kl. V – p. Janina Nejczyk,
kl. VI – p. Iwona Starczuk.

V 2017

 

CZERWIEC

 

 

1

Dzień Dziecka (Sportu)

Wychowawcy, Nauczyciele wf
Nauczyciele świetlicy

1 VI 2017

2

Konkurs plastyczny i/lub literacki i/lub filmowy nt. tolerancji i niepełnosprawności

Nauczyciele wspierający

V/VI 2017

3

Turniej piłki nożnej dziewcząt.

p. Angelika Kalinowska

V/ VI 2017

4

Konkurs na najpiękniejszy zeszyt dla uczniów klas I

Wychowawcy klas,
p. Grażyna Kłopotowska

 

5

Piknik rodzinny

Społeczność /RR

VI 2017

6

Pielgrzymka dziękczynna na zakończenie roku szkolnego -

p. Paweł Kocemba
ks. Tomasz

VI 2017

7

Świetlicowy Turniej Piłkarski

Nauczyciele świetlicy
p.  Paweł Śpiewak

VI 2017

8

Szkolne Prezentacje Taneczne

Nauczyciele świetlicy
p. Irena Stawrowska

VI 2017

9

Konkurs piosenki anglojęzycznej

p. Natalia Niemiec
p. Aleksandra Grabowska
p. Maria Jacyna

VI 2017

10

Organizacja Mszy świętej na koniec roku szkolnego

ks. Tomasz

VI 2017

11

Zakończenie szkolnego 2016/2017

Wychowawcy klas II / V

23VI 2017