Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kalendarium imprez szkolnych 2018/2019

WRZESIEŃ

DATA

DZIAŁANIE

REALIZATORZY

UWAGI

3.09.2018

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Dekoracja- Marta Gibniewska, Emilia Antczak, Teresa Witak, Piotr Zawadzki.

Prowadzenie – Justyna Sobota

 

26.08.2018

Europejski Dzień Języków

Joanna Trzcionka

 

21.09.2018

Sprzątanie świata

Danuta Kotowicz

 

28.09.2018

Gala z okazji jubileuszu 25 -lecia szkoły i 15-lecia nadania szkole imienia.

 

 

29.09.2018

Jubileuszowy festiwal gier podwórkowych

Justyna Sobota, Paweł Kocemba

 

Akcja całoroczna

Dzielnicowy Konkurs Ekoliga

Danuta Kotowicz,  wychowawcy klas

 

PAŻDZIERNIK

12.10.2018

Ślubowanie klas I

wychowawcy klas pierwszych  

 

 

Konkurs poezji dziecięcej   

Alina Malinowska

 

 

„Niezapominajka o św. Matce Teresy z Kalkuty”

Zespół katechetyczny

Kościół p.w. bł. E. Bojanowskiego

 

Światowe Dni Origami

Irena Polewicz; Anna Skowyrska

Na lekcjach np. matematyki, wychowawczych możemy poprowadzić zajęcia dla dzieci.

Zajęcia Otwarte dla rodziców i dzieci

 

 

15.10.2018

17.10.2018

18.10.2018

22.10.2018

24.10.2018

25.10.2018

26.10.2018

Etap szkolny przedmiotowych konkursów kuratoryjnych z:

Języka hiszpańskiego

Fizyki

WOS

Chemii

Historii

Matematyki

Geografii

 

 

 

Marta Relich

Agnieszka Sadkowska

Marianna Gwardys-Bartmańska

Tomasz Krzych

Janina Nejczyk

Przemysław Gracel

 

LISTOPAD

 

 

6.11.2018

7.11.2018

9.11.2018

 

Etap szkolny przedmiotowych konkursów kuratoryjnych z:

Biologii

Języka angielskiego

Języka polskiego

 

 

 

Danuta Kotowicz

Joanna Trzcionka

Grzegorz Kucharczyk

 

 

Święto Odzyskania Niepodległości - „Rekord dla Niepodległej”

 

Joanna Szczucka,

Magdalena Simonow, 

 

 

Apel z okazji Dnia Niepodległości

Koordynator: Tomasz Krzych.

 

 

„Dzień sensoryczny” w ramach Tygodnia Dysleksji

Specjaliści szkolni we współpracy z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej.

 

12.11.2018

Pasowanie na czytelnika

Agnieszka Dąbrowska

Elżbieta Hilt

 

 

Konkurs- Matematyczny Alfik

 

 

 

Marta Gibniewska

 

 

Wieczór poezji „Listopadowa zaduma”

Zespół ds. edukacji kulturalnej. Koordynator: P. Kocemba

 

 

Zabawa Andrzejkowa klas 1-3

Zespół wychowawców świetlicy

 

 

Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji

Specjaliści szkolni

 

GRUDZIEŃ

 

Jasełka

s. Celestyna, Justyna Sobota, Marta Gibniewska,

 

Akcja w sezonie zimowym

Ursynowska Akcja Dokarmianie Ptaków,     

Danuta Kotowicz, Anna Mróz Przybysiak

 

 

Święto wolontariatu

Koordynator: Paweł Kocemba, SU

 

 

Dzielnicowy Literacki Konkurs o św. Mikołaju

Koordynator: Paweł Kocemba, zespół ds. edukacji kulturalnej

 

 

Konkurs- Matematyczne zabawy 

 

Joanna Szczucka

 

STYCZEŃ

 

Bal Karnawałowy  kl I-III

 Alina Malinowska,

Marta Gibniewska   

 

 

Dzień Babci i Dziadka  

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i nauczyciele świetlicy

 

 

Etap szkolny Dzielnicowego Konkursu Matematycznego „Tropami Pitagorasa”

Janina Nejczyk

 

LUTY

 

Projekt „Legenda wolicka”

Zespół ds. edukacji kulturalnej, koordynator: Paweł Kocemba

 

MARZEC

 

Konkurs-Warszawska Syrenka I-III 

 

Teresa Witak, Alina Malinowska

 

 

Konkurs recytatorski: „Warszawska Syrenka”

Koordynator: Anna Sapiejewska, nauczyciele poloniści

 

 

Konkurs przyrodniczy „Świetlik”

Klasy 4-8 D Kotowicz, Ewelina Obłaska- Krystosiak,

 

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny”

Katarzyna Żołędź

 

KWIECIEŃ

 

Konkurs- Kangurek, Żaczek 

 

Alina Malinowska, Patrycja Knapik

 

 

Konkurs- Świetlik  

Grażyna Kłopotowska

 

 

Międzyświetlicowy konkurs plastyczny

Zespół wychowawców świetlicy

 

 

Tydzień pod hasłem „Różni a tacy sami czyli jesteśmy razem”

 

Zespół nauczycieli wspomagających.

 

 

Konkurs polonistyczny „Albus”

Koordynator: Anna Sapiejewska, poloniści

 

 

Festyn z okazji Dni Ziemi

Danuta Kotowicz, Ewelina Obłaska- Krystosiak

 

 

Organizacja konkursu „Opowieść logopedyczna”

logopedzi

Kl. 4-8

MAJ

 

Apel z okazji 3 Maja

Koordynator: Tomasz Krzych

 

 

Dzień Matki i Ojca

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

 

Konkurs- Najpiękniejszy zeszyt  dla klas II i III

 

Grażyna Kłopotowska,

Małgorzata Smogorzewska

 

 

Szkolny Turniej Szachowy

Paweł Śpiewak; Grażyna Kłopotowska; przeszkoleni nauczyciele

 

 

Konkurs kaligraficzny „Pięknie piszę”

 

Małgorzata Smogorzewska,

Alina Malinowska 

dla kl. I  

 

Etap dzielnicowy Dzielnicowego Konkursu Matematycznego „Tropami Pitagorasa”

Janina Nejczyk

 

 

Szkolny konkurs „Mistrz poprawnej polszczyzny”

Poloniści, koordynator: G. Kucharczyk

Kl. IV - VIII

 

Szkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem dla uczniów uczęszczających na terapię pedagogiczną

Specjaliści terapii pedagogicznej

Kl. IV-V

 

Finał szkolnego Konkursu Matematycznego „Maraton Matematyczny”

Janina Nejczyk

Grażyna Suszek

Katarzyna Żołędź

 

 

 

 

 

CZERWIEC

 

Finał szkolnego konkursu matematycznego „Mistrz Matlandii”

Anna Morzyk

Janina Nejczyk

Grażyna Suszek

Katarzyna Żołędź

 

06.2019.

Piknik rodzinny połączony z wyprzedażą garażową. 

 

 

 

Świetlicowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar kierownika szkoły.

Paweł Śpiewak we współpracy z nauczycielami wf

 

 

Szkolne Pokazy Taneczne

Irena Stawrowska z zespołem wychowawców świetlicy

 

 

Sztafeta ortograficzna dla dzieci z ryzykiem dysleksji oraz dysleksją

Specjaliści terapii pedagogicznej

 

21.06.2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Ewa Wierzbicka kl. I – III
Wychowawcy kl.VII dla klas IV-VIII