Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wykaz nauczycieli i zespołów w roku 2017/2018

 

 

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

 

 

Nazwa zespołu

 

 

Skład zespołu

 

 

 

 

 

 

 

Zespół edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Ewa Wierzbicka

Alina Malinowska

Grażyna Kłopotowska

Patrycja Knapik

Justyna Sobota

Teresa Witak

Joanna Szczucka

Emilia Antczak

Joanna Małecka

Marta Gibniewska

Magdalena Malińska

Małgorzata Smogorzewska

Emilia Konopka

Ewa Mitak

 

 

 

 

Zespół humanistyczno- artystyczny

Paweł Kocemba

Jolanta Kubalska

Magdalena Lipińska

Grzegorz Kucharczyk

Tomasz Krzych

Dorota Bogucka

Urszula Graczyk s. Celestyna

Ks. Tomasz Bieńkowski

Agnieszka Dąbrowska

Karolina Jarosławska

Anna Sapiejewska

Andrzej Łapiński

Dobrochna Gorlińska-Sobusiak

 

 

Zespół nauk ścisłych i przyrodniczych

Danuta Kotowicz

Janina Nejczyk

Anna Łuba

Katarzyna Żołędź

Rafał Praszczyk

Agnieszka Sadkowska

Maria Bogdanowicz

 

 

Zespół języków obcych

Joanna Trzcionka

Maria Jacyna

Aleksandra Grabowska

Marta Relich

Renata Słupska

 

 

Zespół wychowania fizycznego

Ewa Redwan

Mateusz Jaworski

Piotr Zawadzki

Paweł Spiewak

 

 

 

 

Zespół psychologiczno- pedagogiczny

Anna Rykaczewska

Dorota Maciejewska

Hanna Bożym

Agnieszka Kik- Głowacz

Anna Skowyrska

Agnieszka  Szczepańska

Magda Puczyk

Karolina Godlewska

Ewa Peślak

Joanna Szczucka

Edyta Ciepiela

Małgorzata Radzikowska

Ewa Bodzento

Milena Włodarczyk

 

 

 

 

 

Zespół nauczycieli wspomagających

 

                         

Dorota Bogucka

Ewa Terlecka

Magdalena Simonow

Ewelina Obłaska- Krystosiak

Magdalena Prymas

Renata Latoszek

Katarzyna Przastek

Aleksandra Lipińska

Ewa Wojna

Joanna Nowak

Alina Golonko

Marta Gierwatowka

Beata Szcześniak

 

 

 

 

Zespół nauczycieli świetlicy

Irena Polewicz

Irena Stawrowska

Anna Morzyk

Agnieszka Rychta- Krasoń

Urszula Ciecierska

Iwona Krzysztoporska

Anna Mróz- Przybysiak

Anna Smardzewska

Agnieszka Sadkowska

Katarzyna Zając

Kamil Marzec

Alina Golonko