Anna Morzyk

Regulamin Świetlicy

31.08.2017

Międzyświetlicowy konkurs plastyczny  "Wisła wpływa na Warszawę” - został rozstrzygnięty.

Jury po długich i trudnych debatach wyłoniło zwycięzców i wyróżnionych.
 W załączniku nazwiska laureatów, których zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród 24 maja 2017 o godzinie 10:00 do nowej sali świetlicy.

„Wisła wpływa na Warszawę” - Międzyświetlicowy konkurs plastyczny

31.03.2017
Plaże, pomosty, kajaki… szereg działań umożliwiających mieszkańcom Warszawy i turystom korzystanie z atrakcyjnej przestrzeni publicznej nad Wisłą.

Chcąc przybliżyć dzieciom idee Roku Rzeki Wisły (więcej informacji na www.rokwisly.pl) oraz faktu że Wisła jest rzeką bliską każdemu warszawiakowi organizujemy międzyświetlicowy konkurs plastyczny.

Tematem konkursu jest wpływ Wisły na aktywności mieszkańców Warszawy w czasie wolnym.

Celem konkursu jest:
- Przybliżenie dzieciom rzeki Wisły jako miejsca bliskiego każdemu warszawiakowi
- Zainteresowanie uczniów możliwościami aktywnego spędzania czasu wolnego nad Wisłą:
 - transport alternatywny (żegluga i komunikacja rowerowa, kajaki)
 - miejsca spacerowe - bulwary wiślane
 - multimedialny Park Fontann
 - Nadwiślański Szlak Rowerowy
 - Port Czerniakowski
 - plaże miejskie na praskim brzegu Wisły
- Ukazanie uczniom przyrody wiślanej, siedlisk roślin i zwierząt.
- Motywowanie uczniów do samodzielnej pracy.
- Rozwijanie zainteresowań plastycznych i wyobraźni twórczej dzieci i młodzieży.
- Kształtowanie wrażliwości artystycznej.

W załączniku szczegóły dotyczące konkursu

Asteriada

03.03.2017
W piątek 3.03.2017 grupa taneczna klas 3 zespołu tanecznego 7 ³ (czyli =343, numer naszej szkoły) wzięła udział w XVI Mazowieckim Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży "Asteriada".

Podziękowania po kiermaszu świątecznym

17.01.2017

Szanowni Rodzice

Bardzo dziękuję za Wasz udział w tradycyjnym szkolnym kiermaszu świątecznym, organizowanym przez świetlicę.