• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 607

Kiermasze świąteczne - informacja

Szanowni Rodzice

Tradycją naszej szkoły jest organizowanie przez świetlicę kiermaszów świątecznych. Polegają one na wykonywaniu karnetów i ozdób świątecznych, które rozprowadzane są wyłącznie na terenie szkoły. Biorą w nim udział uczniowie, nauczyciele i rodzice/opiekunowie dzieci. Ponieważ przeznaczony jest on dla zamkniętej grupy docelowej, nie podlega przepisom o zbiórkach publicznych. Dotychczas dochody z kiermaszów przekazywaliśmy: działającemu w Warszawie zgromadzeniu patronki naszej szkoły, Matki Teresy z Kalkuty; Domowi Dziecka, do którego trafili nasi uczniowie; Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy; powodziance (emerytowanej nauczycielce); kilka lat Warszawskiemu Hospicjum dla Dzieci, na doposażenie szkoły w sprzęt ułatwiający funkcjonowanie uczniom niepełnosprawnym.

Wpływ z kilku ostatnich kiermaszów przeznaczyliśmy na dofinansowanie działania świetlicy – planujemy rozbudowę świetlicy, będziemy potrzebować sporych kwot na jej wyposażenie, plac zabaw. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom i sponsorom, którzy wsparli nas zakupami na kiermaszu zimowym.

Zebraliśmy 2502,79 zł. Pieniądze zostały wpłacone na konto Rady Rodziców jako wpłata celowa a o ich ostatecznym przeznaczeniu zdecydujemy po konsultacji z dziećmi i Radą Rodziców.

W trakcie kiermaszu zimowego zebraliśmy 2502,79 zł natomiast podczas kiermaszu wielkanocnego udało się zebrać 1200 zł.

Irena Polewicz

Kierownik świetlicy