• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 607

Międzyświetlicowy Konkurs Teatralny Zabawy ze Słowem

18.05.2016    |    napisane przez:

W dniu 28 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Wilczy Dół 4 odbył się Międzyświetlicowy Konkurs Teatralny Zabawy ze Słowem, w którym wzięły udział dzieci z klasy pierwszej A  i B. Były to:

1. Magdalena Czapska z wierszem „Jak tu ciemno” Danuty Wawiłow
  2. Lena Rodziewicz z wierszem „Przyjecie” Doroty Gellner
  3. Mikołaj Kryj z wierszem „Słoń Trąbalski” Juliana Tuwima
  4. Zosia Grzesiak z wierszem „Atrament” Jana Brzechwy

Mikołaj Kryj zajął III miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za uczestnictwo oraz Magdalena Czapska otrzymała Drzewko Szczęścia ( wykonane z masy solnej przez dzieci ze świetlicy SP nr 16), jako wyróżnienie.

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY :)