Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 607

Wręczenie nagród w konkursie ”Mój niezwykły pojazd kosmiczny”

18.05.2016    |    napisane przez: 

W dniu 13maja o godzinie 10.00 odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie Miedzyświetlicowym p.t. ”Mój niezwykły pojazd kosmiczny” organizowanym przez SP nr 330 przy ulicy Mandarynki 1. Dwoje uczestników z naszej szkoły otrzymało wyróżnienia byli to:

–       Ala Pogocka Klasa 1C

–       Antoni Świętoniowski klasa 3C

 

 

 

                                                                                               Serdecznie GRATULUJEMY :)