• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 552

Jasełka - Wigilia

20.12.2012
Dziś wieczorem Teatrzyk Szkolny "ARTYSTYCZNY BZIK" przedstawił JASEŁKA w oparciu o "Nie tylko w Betlejem".  My też przygotowaliśmy krótki występ, dlatego po przedstawieniu szkolnym zaprosiliśmy Rodziców na wspólne kolędowanie (również przy akompaniamencie gitary, na której pięknie zagrał Wiktor :) ) i klasowe spotkanie przy wigilijnym stole. Była to wspaniała okazja do podzielenia się opłatkiem, złożenia sobie życzeń i spróbowania pyszności przygotowanych przez Rodziców. Długo będziemy pamiętali ten wzruszający wieczór :)

18.12.2012
Na dzisiejszych zajęciach warsztatowych w Muzeum Etnograficznym poznawaliśmy zwyczaje bożonarodzeniowe oraz robiliśmy  zabawki na choinkę.

Teatr

10.12.2012
Byliśmy w Teatrze Palladium na przedstawieniu baletowym „Dziadek do orzechów”.

mikołajki w Kinie

06.12.2012

Wybraliśmy się do Multikina na film pt. „Hotel Transylwania”... W trójwymiarowych okularach weszliśmy do hotelu, jakiego nikt jeszcze nie widział... Hrabia Dracula i jego córka Mavis witają tu chętnie każdego potwora, który chce odpocząć od ludzi. Mumia, Quasimodo, monstrum stworzone przez Frankensteina – wszyscy są mile widziani. Jedyna zasada, jaka obowiązuje w zamku to: żadnych ludzi!

Sielanka trwała do czasu, kiedy w dniu 118 urodzin Mavis spotkała na swej drodze pewnego młodego podróżnika Johnathana :)

Marzenia Wampirzycy, by w końcu poznać człowieka i przekonać się na własnej skórze, czy diabeł taki straszny, jak go przewrażliwiony tatuś maluje... wreszcie się spełniły :) a my mieliśmy przy tym mnóstwo okazji do śmiechu :)

...przy okazji - udało nam się spotkać Mikołaja :) rano zostawił nam  w klasie słodkie niespodzianki, a po sean sie najgrzeczniejszych (czyli wszystkich ;)  ) znowu obdarowałsmakołykami :)

Panel użytkownika