• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 552

Babski wyjazd

19.09.2014
Po dzisiejszych lekcjach, dziewczyny z klasy oraz pani wychowawczyni wybrały się rowerami do Powsina.

Rozpaliły tam ognisko, upiekły kiełbaski, "obgadały" chłopaków i wróciły do domów.

Chłopaki tez czekaja z utęsknieniem na taki wyjazd .....

Sprzątanie świata

19.09.2014
Świat jest taki piękny, więc dlaczego czasami go zaśmiecamy?

Dlatego dziś, udaliśmy się z uczniami naszej szkoły na sprzatanie okolicy.

Jak zwykle znaleźliśmy śmieci tyle, że aż nie chce się uwierzyć by ktoś potrafił tak brudzić okolicę - a jednak.

Pamiętajmy o tym, by dbać o środowisko i śmieci wyrzucać do wyznaczonych miejsc.

Trójka klasowa

08.09.2014
Dziś po długich dyskusjach, wybraliśmy trójkę klasowa.
Dodatkowo chętne osoby zgłosiły się do nadzorowania gazetki klasowej oraz do przekazywania informacji na stronę www naszej klasy.

Zebranie

02.09.2014
Pierwsze zebranie wychowawczyni i rodziców już za nami.

Po wybraniu trójki klasowej i przedstawiciela do rady rodziców, delegaci udali się do sali gimnastycznej, by spotkać się z panem Dyrektorem.

Oby współpraca między dyrekcja, rodzicami, nauczycielami a wychowawczynia układała się wyśmienicie.

Panel użytkownika

Panel logowania i rejestracji SP343