Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sp343/archiwalna/plugins/system/gantry/gantry.php on line 406
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sp343/archiwalna/libraries/joomla/application/application.php on line 481

Warning: Declaration of JCacheControllerView::get(&$view, $method, $id = false, $wrkarounds = true) should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /sp343/archiwalna/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

Warning: Declaration of JParameter::loadSetupFile($path) should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /sp343/archiwalna/libraries/joomla/html/parameter.php on line 0

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sp343/archiwalna/components/com_k2/models/item.php on line 881

Śłubowanie klas pierwszych

15.10.2018    |    posted by: 
To niezwykłe wydarzenie będzie miało miejsce w naszej szkole dnia 23 października 2018r. o godz. 15.30. Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu.

Tradycyjnie, jak co roku w październiku dzieci zaprezentują swoje umiejętności w przygotowanym programie artystycznym. Następne złożą przysięgę na sztandar szkoły i będą uczestniczyły w ceremonii pasowania ołówkiem, po której już oficjalnie zostaną przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. Zanim pierwszaki zostaną przyjęte do grona uczniów muszą wykazać się umiejętnościami śpiewu i recytacji i tańca.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sp343/archiwalna/templates/theme1188/html/com_k2/default/item.php on line 284