Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sp343/archiwalna/plugins/system/gantry/gantry.php on line 406
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sp343/archiwalna/libraries/joomla/application/application.php on line 481

Warning: Declaration of JCacheControllerView::get(&$view, $method, $id = false, $wrkarounds = true) should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /sp343/archiwalna/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

Warning: Declaration of JParameter::loadSetupFile($path) should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /sp343/archiwalna/libraries/joomla/html/parameter.php on line 0

Lato w mieście 2019

Szanowni Państwo,
Informujemy, że program „Lato w Mieście" 2019 będzie realizowany w dniach: 24.06.2019 – 30.08.2019 r. w 14 wakacyjnych placówkach edukacyjnych, zapisy za pomocą elektronicznego systemu zgłoszeń rozpoczynają się 18 kwietnia 2019 r. o godzinie 12.00  i potrwają do 30 kwietnia 2019 r. do godziny 12.00


- zasady rekrutacji i harmonogram zapisów
- oferta punktów specjalistycznych.

W ofercie program Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz ursynowskich instytucji, prowadzących w trakcie programu „Lato w Mieście” zajęcia: kulturalne, artystyczne i sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Propozycje te będą skierowane zarówno do grup zorganizowanych z wakacyjnych placówek edukacyjnych jak i indywidualnych uczestników.

Opłata za wyżywienie "Lato w Mieście": 

Stawka żywieniowa za 1 dzień wynosi 7zł,

Dane do przelewu:

Nr konta: 33 1750 0012 0000 0000 2989 0447

Odbiorca: Szkoła Podstawowa nr 343, ul. Kopcińskiego 7, 02-777 Warszawa

Tytułem: opłata za wyżywienie Lato w mieście, imię i nazwisko uczestnika.

 
Dodatkowe informacje na temat programu:

Joanna Szrejner – Wydział Oświaty i Wychowania -  koordynator dzielnicowy
tel. 22 443 73 97
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Piotr Nietz – Wydział Sportu i Rekreacji -  zastępca koordynatora dzielnicowego
tel. 22 443 72 78
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.